13 Haziran 2015

by

Genel

No comments

hemen satın alÖzellikle ofislerde ve modern dekorasyonlu mekânlarda tercih edilir. Güneş ışınlarını kıran ve sadece aydınlığı içeri alan, 21micron alüminyum yapraklarından yapılan hafif kullanışlı bir perde çeşididir. Alüminyum jaluzi perde de kumaş stor perdelerde olduğu gibi 100 değişik renk seçeneğine sahiptir. Düz, simli, ahşap desenli, perfore, çift cam arası, butonlu seçenekleri vardır. Tavana duvara ve pencere doğramalarına kolay monte edilir. Kendi rengine uyumlu 25mm üst ve alt elektrostatik boyalı alüminyum kasa, ip ve kordela kullanırız. Pencere ve kapı gibi hareketli alanlarda ip ya da çelik telden imal edilen zıgıl adı verilen, sağ ve sol kenarlarına açılan deliklerin içinden geçirilerek uygulanan sistem yardımıyla sabitlenme seçeneği de vardır. Alüminyumdan üretildiği için eğimli mekânlarda uygulaması rahatlıkla yapılabilir. Tüm alüminyum jaluzi perdeler  MOTOR SİSTEMLERİ için uygundur. Ülkemizde 16mm ve 25mm genişliğinde yaprakları ile standart üretilmekte olup, 50mm lik Alüminyum Jaluzi perde nadirde olsa bulunur.

Evlerden ofislere, iş yerlerinden otomobillere, uçaklardan tekne ve trenlere, pencere olan her yerde kullanılan şık, dekoratif ve kullanışlı sistem perde çeşididir.

Stor perde, bir alüminyum boru üzerine kumaşın yaylı veya zincirli mekanizmayla boruyla rulo şeklinde sarılmasıyla çalışan bir sistemdir. Kumaş eteğinin düz durmasını sağlamak amacıyla etek kısmında lama çubuğu yer alır.

Polyester, keten, pamuklu kumaş çeşitleri dışında güneşi önleyici, filtre edici, gözleyici ve karartıcı özelliklere sahip farklı kumaş seçenekleri olan Stor Perdeler, kullanıldığı her mekana uyum sağlayan, sade görünüşlü bir sistemdir.

Özel dokutulan 1. kalite kumaşlara dokumadan sonra özel apreleme işlemi uygulanır. Stor perdeler farklı sayıda doku, desen ve 200 üzeri renk seçeneğine sahiptir. bu kumaşların eteklerine, isteğe göre sutaşı ve işleme modelleri uygulanabilir. Stor perde uygulamaları tavana, duvara ya da doğrama üzerine yapılabilir. Hareketli veya eğimli camlarda kanal sistemiyle rahatlıkla çalışabilir. Stor perdeler tek ray üzerinde sınırsız sıralı sistem ile de uygulanabilir.

PVC dikey perde ofis perdeleri içerisinde en yaygın kullanılan perde çeşididir. Kullanım çeşitliliği, işlevsel oluşu ve en önemlisi kolay temizlenebilir olmasından dolayı “klasik ofis perdesi” ismini almıştır. Geniş cephelerde çok etkili bir çözümdür ve ışık filtrelemesinde perde sistemleri arasında en verimli ürünlerden biridir. Yoğun oranda nem içeren mekânlarda da en çok önerdiğimiz sistemlerdir. Çizgili, oluklu, perfore ve desenli gibi seçenekler mevcuttur. Slaytların alev almaz özelliği sebebiyle yangın güvenliğinin taşıdığı iç mekânlar, ofisler, restoranlar, okullar, hastaneler ve kamu binaları gibi yerler için tercih edilmektedir. Tek yöne açılır, ortadan açılır, ortada toplanır şekilde uygulanabilir. Düz seri ve VIP seri olarak ikiye ayrılabilir ve 50 renk çeşidiyle beğenilerinize sunulmaktadır. Düz renkler üzerine, logo, manzara, desen ya da reklam çalışması uygulamaları yapılabilir.

About the author

Tags:, , , , , ,

Leave a Reply